Menu

Umywalki z kamienia

Umywalki kamienne i ich zastosowanie z podziałem na umywalki z marmuru, umywalki z onyksu, umywalki z kamienia rzecznego

Wanna z kamienia polnego Lux4home – wanny z kamienia producent

umywalki

Wanna z kamienia polnego Lux4home – wanny z kamienia producent

 

Wanna z kamienia polnego Lux4home™ – wanny z kamienia producent. My je produkujemy – http://www.Lux4home.com a wśród klientów, którzy nabyli już u nas wanny z kamienia naturalnego są Klienci z Kanady, USA, Włoch, Hiszpanii czy Danii a nawet Dubaju. Robimy je dobrze, słuchamy Klienta i architekta i mamy duże możliwości. 
Zapraszamy do współpracy – wanna z kamienia cena uzależniona jest od jej wielkości i okresu zamówienia, prosimy o kontakt. 

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • Gość: [adam] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witam, czy do takiej wanny , można zamontować takie siedzisko: www.ole.pl/siedzisko-do-wanny-dla-niepelnosprawnych-biale.html ? Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

  • Gość: [Daria] *.164.rako-lan.pl

    Naprawdę bardzo ładnie się takie coś prezentuje, szkoda że nie pasuje do stylu w moim domu, ale może kiedyś przy kolejnym remoncie zdecyduję się na taką opcję, póki co jednak wolę klasyczne rozwiązania do łazienki , i zdecydowałam się na klasyczną wannę ze sklepu www.123lazienka.pl , też mają bardzo bogaty wybór:) Czekam na kolejne ciekawe wpisy, pozdrawiam.

© Umywalki z kamienia
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci